I-VPE-5 Welding Positioner ene-angle yokuthambekela engu-0-90 Degree
✧ Isingeniso
1. Isikhundla sokushisela esingu-5Ton esinomthamo womthwalo esinamagiya amabili aqinile okushisisa okunenjini.
2.Lesi sikhundla sokushisela se-axis esinenjini ezimbili esinobubanzi betafula obungu-1500mm.
3. Ukujikeleza kwetafula ku-360° nokuthambekela ku-0 - 90° ukuqinisekisa ukuthi umsebenzi uthuthelwa endaweni engcono kakhulu yokushisela.
4. Isivinini sokujikeleza siboniswa ngedijithali futhi silawulwa yi-VFD. Isivinini singalungiseka ebhokisini lokulawula ngesandla esikude ngokwezidingo zokushisela.
5. Siphinde sinikeze ama-chucks okushisela amapayipi okushisela ama-flange.
6. I-positioner yohlobo lokuphakama oluzinzile, itafula lokujikeleza elivundlile kanye ne-positioner yokulungisa ukuphakama ye-axis 3 esetshenziswa ngesandla noma nge-hydraulic konke kuyatholakala.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | I-VPE-5 |
| Umthamo Wokujika | Umkhawulo ophezulu wama-5000kg |
| Ububanzi bethebula | 1500 mm |
| Injini yokujikeleza | 3 kw |
| Isivinini sokuzungezisa | 0.05-0.5 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekela | 3 kw |
| Isivinini sokuthambekela | 0.14 ngomzuzu |
| I-engeli yokuthambekela | 0~90°/ 0~120°degree |
| Ibanga eliphezulu kakhulu eliphakathi nendawo | 200 mm |
| Ibanga eliphezulu lamandla adonsela phansi | 150 mm |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula lokulawula kude elingu-8m |
| Izinketho | I-chuck yokushisela |
| Ithebula elivundlile | |
| I-positioner ye-hydraulic ene-axis ezintathu |
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
1. I-Variable Frequency Drive ivela ku-Danfoss / Schneider brand.
2. Ama-Rotation kanye ne-tilring Motors ayi-Invertek / ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
Zonke izingxenye ezisele zingashintshwa kalula emakethe yendawo yomsebenzisi wokugcina.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula lesandla esikude elinombukiso wesivinini sokujika, Ukujika phambili, Ukujika emuva, Ukujika phezulu, Ukujika phansi, Izibani zikagesi kanye nemisebenzi yokuma okuphuthumayo.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
4. Siphinde sengeze inkinobho eyodwa yokumisa isimo esiphuthumayo ohlangothini lomzimba womshini, lokhu kuzoqinisekisa ukuthi umsebenzi ungawumisa umshini okokuqala uma kwenzeka ingozi.
5. Lonke uhlelo lwethu lokulawula oluvunyelwe yi-CE emakethe yaseYurophu.
✧ Intuthuko Yokukhiqiza
I-WELDSUCCESS njengomkhiqizi, sikhiqiza indawo yokushisela kusukela ekusikeni kwamapuleti ensimbi okuqala, ukushisela, ukwelashwa ngomshini, imigodi yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupenda kanye nokuhlolwa kokugcina.
Ngale ndlela, sizolawula yonke inqubo yokukhiqiza engaphansi kohlelo lwethu lokuphatha ikhwalithi lwe-ISO 9001:2015. Futhi siqinisekise ukuthi amakhasimende ethu azothola imikhiqizo esezingeni eliphezulu.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini



