I-VPE-0.1 Encane Evikelekile engu-100kg Positioner
✧ Isingeniso
I-welding positioner encane elula engu-100kg iyi-welding positioner ephathekayo yohlobo olulodwa, isisindo sayo silula futhi, ngakho-ke singayihambisa kalula ngokwezidingo zokushisela. I-voltage yokushisela ingaba yi-110V, 220V kanye ne-380V njll. i-voltage eyenziwe ngokwezifiso.
Ijubane lokujikeleza lingalungiswa ngenkinobho. Isisebenzi singasetha ijubane lokujikeleza elifanele ngokwezidingo zokushisela.
Ngesikhathi sokushisela ngesandla, indlela yokujikeleza ingalawulwa yiswishi ye-pedal yezinyawo. Kulula kakhulu ukuthi isisebenzi sishintshe indlela yokujikeleza.
1. I-standard 2 axis gear welding Positioner iyisisombululo esiyisisekelo sokuthambekisa nokujikeleza izingcezu zomsebenzi.
2. Itafula lokusebenza lingajikeleziswa (ngo-360°) noma lithambeke (ngo-0 – 90°) okuvumela ukuthi ingxenye yomsebenzi ishiselwe endaweni engcono kakhulu, futhi isivinini sokujikeleza esinenjini silawulwa yi-VFD.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | I-VPE-0.1 |
| Umthamo Wokujika | Umkhawulo ophezulu ongu-100kg |
| Ububanzi bethebula | 400 mm |
| Injini yokujikeleza | 0.18 kw |
| Isivinini sokuzungezisa | 0.4-4 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekela | Ngesandla |
| Isivinini sokuthambekela | Ngesandla |
| I-engeli yokuthambekela | 0~90°degree degree |
| Ibanga eliphezulu kakhulu eliphakathi nendawo | 50 mm |
| Ibanga eliphezulu lamandla adonsela phansi | 50 mm |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula lokulawula kude elingu-8m |
| Izinketho | I-chuck yokushisela |
| Ithebula elivundlile | |
| I-positioner ye-hydraulic ene-axis ezintathu |
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
1. I-frequency changer ivela ku-Damfoss brand.
2. Imoto ivela ku-Invertek noma ku-ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula ngesandla elinombukiso wesivinini sokujika, Ukujika phambili, Ukujika emuva, Ukujika phezulu, Ukujika phansi, Izibani zikagesi kanye nemisebenzi yokuma okuphuthumayo.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
✧ Intuthuko Yokukhiqiza
I-positioner yokushisela encane enomsebenzi olula yenzelwe izingcezu ezincane zomsebenzi, i-positioner yokushisela engu-100kg enokujikeleza okunenjini kanye nokuthambekela ngesandla, uhlelo lokuthambekela olunamasondo esandla esisodwa ukulungisa isikulufu, isikulufu sokulungisa igiya, ukuze i-positioner ikwazi ukubona i-engeli yokuthambekela engu-0-90 degrees. Ngisho nokuthambekela kwenziwa ngamasondo asetshenziswa ngesandla, kodwa ngesikulufu sesandla kanye negiya, kulula ukukulungisa.
I-Weldsuccess ikhiqiza i-welding positioner kusukela ekuthengweni kwamapuleti ensimbi okuqala kanye nokusika kwe-CNC. Ngokuvunyelwa kwe-IS0 9001:2015, silawula ikhwalithi ngenqubekela phambili ngayinye yokukhiqiza.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini









