Imiqulu yokujika yokushisela ye-CR-60
✧ Isingeniso
I-rotator yokushisela evamile engamathani angu-60 iyithuluzi elinzima elenzelwe ukusekela nokuzungeza izinto zokusebenza ezinkulu eziyisilinda ngesikhathi senqubo yokushisela. Nasi isifinyezo sezici zalo, imininingwane, kanye nezinhlelo zokusebenza:
Izici Eziyinhloko
- Umthamo Wokulayisha:
- Yakhelwe ukuphatha kufika kumathani angu-60, okwenza ifaneleke ukusetshenziswa kwezimboni ezisindayo.
- Ama-Roller Ajikelezayo:
- Ngokuvamile kuqukethe ama-roller amabili asebenza ngamandla ahlinzeka ngokujikeleza okulawulwayo kwento yokusebenza.
- Isikhala Se-Roller Esilungisekayo:
- Ivumela ukwamukela ububanzi nobude obuhlukahlukene bepayipi.
- Ukulawula Isivinini:
- Ifakwe ukulawula isivinini okuguquguqukayo ukuze kulungiswe kahle isivinini sokujikeleza, okuthuthukisa ikhwalithi yokushisela.
- Ukwakhiwa Okuqinile:
- Yakhiwe ngezinto eziqinile ukuze imelane nemithwalo esindayo futhi inikeze ukuqina.
- Izici Zokuphepha:
- Kufaka izindlela zokuphepha ezifana nokuvikela ukulayisha ngokweqile, izinkinobho zokuma eziphuthumayo, kanye nezisekelo eziqinile zokuvimbela ukugoba.
Imininingwane
- Umthamo Wokulayisha:Amathani angu-60
- Ububanzi be-roller:Iyahlukahluka, ngokuvamile cishe ngo-200-400 mm
- Isivinini Sokujikeleza:Ngokuvamile iyalungiseka, kusukela kumamilimitha ambalwa kuya kumamitha amaningana ngomzuzu
- Ukunikezwa kwamandla kagesi:Ngokuvamile inikwa amandla yizinjini zikagesi; imininingwane ingahluka ngokuya ngomkhiqizi
Izicelo
- Ukwakhiwa Kwepayipi:Isetshenziswa embonini kawoyela negesi ukushisela amapayipi amakhulu.
- Ukwakhiwa Kwamathangi:Kuhle kakhulu ekwakheni nasekushiseleni amathangi amakhulu okugcina izinto kanye nemikhumbi yokucindezela.
- Ukwakhiwa kwemikhumbi:Uqashwe embonini yokwakha imikhumbi ukuze ashisele izingxenye zemikhumbi nezinye izingxenye ezinkulu.
- Ukukhiqizwa Kwemishini Enzima:Kusetshenziswa ekwakhiweni kwemishini emikhulu nemishini.
Izinzuzo
- Ikhwalithi Yokushisela Ethuthukisiwe:Ukujikeleza okuqhubekayo kusiza ekufezeni ukushintshwa okufanayo.
- Ukwanda Kokusebenza Kahle:Kunciphisa ukuphathwa ngesandla futhi kusheshise inqubo yokushisela.
- Ukuguquguquka:Ingasetshenziswa ngezindlela ezahlukene zokushisela, okuhlanganisa i-MIG, i-TIG, kanye nokushisela i-arc engaphansi komhlaba.
Uma udinga ulwazi oluningiliziwe mayelana namamodeli athile, abakhiqizi, noma iziqondiso zokusebenza, zizwe ukhululekile ukubuza!
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | Irola Yokushisela ye-CR-60 |
| Umthamo Wokujika | Umkhawulo wamathani angu-60 |
| Ukulayisha Umthamo-Idrayivu | Umkhawulo wamathani angu-30 |
| Ukulayisha Umthamo-Ukungasebenzi | Umkhawulo wamathani angu-30 |
| Usayizi wesitsha | 300~5000mm |
| Lungisa Indlela | Ukulungiswa kwebholthi |
| Amandla Okujikeleza Kwemoto | 2*2.2 KW |
| Isivinini Sokujikeleza | 100-1000mm/min |
| Ukulawula isivinini | Umshayeli wemvamisa eguquguqukayo |
| Amasondo ajikelezayo | Izinto Zensimbi |
| Usayizi werola | Ø500*200mm |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula lokulawula kude elingamamitha ayi-15 |
| Umbala | Kwenziwe ngezifiso |
| Iwaranti | Unyaka owodwa |
| Isitifiketi | CE |
✧ Isici
1. Indawo ye-Roller elungisekayo iyasiza kakhulu ekulungiseni ama-roller phakathi komzimba oyinhloko ukuze ama-roller anobubanzi obuhlukene akwazi ukulungiswa phezu kwama-roller afanayo ngaphandle kokuthenga enye i-roller yepayipi enosayizi.
2. Kwenziwe ukuhlaziywa kokucindezeleka emzimbeni oqinile ukuze kuhlolwe amandla omthwalo wohlaka lapho isisindo samapayipi sincike khona.
3. Ama-roller e-polyurethane asetshenziswa kulo mkhiqizo ngoba ama-roller e-polyurethane amelana nesisindo futhi angavikela ubuso bamapayipi ekukhuhlekeni ngenkathi egingqika.
4. Indlela yokubopha iphini isetshenziselwa ukubopha ama-roller e-polyurethane ohlakeni oluyinhloko.
5. Isitendi esilungisekayo sisetshenziselwa ukulungisa ukuphakama kohlaka oluqinile ngokwesidingo kanye nesidingo sokushisela ipayipi kanye nangokwezinga lokunethezeka lomshiseli ukuze sikwazi ukunikeza ukuqina okuphezulu.
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
1. I-Variable Frequency Drive ivela ku-Danfoss / Schneider brand.
2. Ama-Rotation kanye ne-tilring Motors ayi-Invertek / ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
Zonke izingxenye ezisele zingashintshwa kalula emakethe yendawo yomsebenzisi wokugcina.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula lesandla esikude elinombukiso wesivinini sokujika, Ukujika phambili, Ukujika emuva, Ukujika phezulu, Ukujika phansi, Izibani zikagesi kanye nemisebenzi yokuma okuphuthumayo.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
4. Siphinde sengeze inkinobho eyodwa yokumisa isimo esiphuthumayo ohlangothini lomzimba womshini, lokhu kuzoqinisekisa ukuthi umsebenzi ungawumisa umshini okokuqala uma kwenzeka ingozi.
5. Lonke uhlelo lwethu lokulawula oluvunyelwe yi-CE emakethe yaseYurophu.










