I-VPE-3 Welding Positioner enobubanzi beThebula obungu-1400mm kanye nama-Chucks angu-1200mm
✧ Isingeniso
1. Isikhundla sokushisela esijwayelekile esijwayelekile esingu-3Ton umthwalo onobubanzi betafula obungu-1400mm.
2. Ububanzi betafula kanye nobukhulu bokuphakama kwesikhungo kuyatholakala ngokwezifiso.
3. Ithimba lethu lobuchwepheshe lingaklama usayizi we-T-shot yetafula, indawo kanye nesimo ngokuya ngolwazi lwezingxenye zomsebenzi, ukuze kube lula kumsebenzisi wokugcina ukufaka ingxenye yomsebenzi kuma-positioner ethu okushisela.
4. Ibhokisi elilodwa lokulawula ngesandla esikude kanye nokulawula iphedali lonyawo olulodwa kuzothunyelwa kanye nomshini.
5. I-stander yokuphakama elungisiwe, itafula lokujikeleza elivundlile, ama-positioner okulungisa ukuphakama angama-axis amathathu asetshenziswa ngesandla noma nge-hydraulic konke kuyatholakala kwa-Weldsuccess Ltd.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | I-VPE-3 |
| Umthamo Wokujika | Umkhawulo ophezulu wama-3000kg |
| Ububanzi bethebula | 1400 mm |
| Injini yokujikeleza | 1.5 kw |
| Isivinini sokuzungezisa | 0.05-0.5 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekela | 2.2 kw |
| Isivinini sokuthambekela | 0.23 ngomzuzu |
| I-engeli yokuthambekela | 0~90°/ 0~120°degree |
| Ibanga eliphezulu kakhulu eliphakathi nendawo | 200 mm |
| Ibanga eliphezulu lamandla adonsela phansi | 150 mm |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula lokulawula kude elingu-8m |
| Izinketho | I-chuck yokushisela |
| Ithebula elivundlile | |
| I-positioner ye-hydraulic ene-axis ezintathu |
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
Zonke izingxenye zethu ezisele zivela enkampanini edumile yomhlaba wonke, futhi kuzoqinisekisa ukuthi umsebenzisi wokugcina angazishintsha kalula izingxenye ezisele emakethe yakhe yasendaweni.
1. I-frequency changer ivela ku-Danfoss brand.
2. Injini ivela ku-Invertek noma ku-ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lweSchneider.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula ngesandla elinombukiso wesivinini sokujika, Ukujika phambili, Ukujika emuva, Ukujika phezulu, Ukujika phansi, Izibani zikagesi kanye nemisebenzi yokuma okuphuthumayo.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
✧ Intuthuko Yokukhiqiza
Kusukela ngo-2006, futhi ngokusekelwe ohlelweni lokuphatha ikhwalithi lwe-ISO 9001:2015, silawula ikhwalithi yemishini yethu kusukela kumapuleti ensimbi okuqala, inqubekela phambili yokukhiqiza ngayinye inomhloli ukuyilawula. Lokhu kusisiza futhi ukuthola ibhizinisi eliningi emakethe yamazwe ngamazwe.
Kuze kube manje, yonke imikhiqizo yethu ivunyelwe yi-CE emakethe yaseYurophu. Ngiyethemba ukuthi imikhiqizo yethu izokunikeza usizo ekukhiqizeni amaphrojekthi akho.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini



