Ukushisela okungu-160T Amarola Amapayipi Avamile Ajikelezayo Ane-PU Enokulungiswa Kwebholidi
✧ Isingeniso
Ama-rotator okushisela anomthamo womthwalo wethani elingu-1.160 afaka phakathi iyunithi eyodwa yokushayela kanye neyunithi eyodwa yokungenzi lutho.
2. Ngokuvamile sisebenzisa amasondo e-PU angu-500mm ububanzi obungu-400mm, amasondo e-roller ezinto zensimbi ayatholakala ukuze enziwe ngokwezifiso.
3. Ngama-motor angu-2*4kw aguquguqukayo, kuzoqinisekisa ukuthi ukujikeleza kuzinzile kakhudlwana.
4. Uma izitsha zinobungqabavu, sizosebenzisa i-brake motor ukwandisa i-torque yokujikeleza.
5. I-rotator yokushisela ejwayelekile enamathani ayi-160 enobubanzi bemikhumbi engu-5000mm, futhi singayenza ngokwezifiso usayizi omkhulu ngokwesicelo somsebenzisi wokugcina.
6. Isisekelo esiqinile, amasondo okuhamba anenjini kanye nemigqa yokukhulisa efanelekile konke kuyatholakala kwa-Weldsuccess Ltd.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | Irola Yokushisela ye-CR-160 |
| Umthamo Wokujika | Umkhawulo wamathani angu-160 |
| Ukulayisha Umthamo-Idrayivu | Ubuningi bamathani angu-80 |
| Ukulayisha Umthamo-Ukungasebenzi | Ubuningi bamathani angu-80 |
| Usayizi wesitsha | 800~5000mm |
| Lungisa Indlela | Ukulungiswa kwebholthi |
| Amandla Okujikeleza Kwemoto | 2*4 KW |
| Isivinini Sokujikeleza | 100-1000mm/min |
| Ukulawula isivinini | Umshayeli wemvamisa eguquguqukayo |
| Amasondo ajikelezayo | Izinto Zensimbi |
| Usayizi werola | Ø500*600mm |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula lokulawula kude elingamamitha ayi-15 |
| Umbala | Kwenziwe ngezifiso |
| Iwaranti | Unyaka owodwa |
| Isitifiketi | CE |
✧ Isici
1. Umkhiqizo wamarola okushisela amapayipi unezinhlobo ezilandelayo ezahlukene, isibonelo, ukuzilungisa, okulungisekayo, imoto, ukuthambekela kanye nezinhlobo ezilwa nokukhukhuleka.
2. Isitendi samaroli okushisela amapayipi avamile ahambisanayo siyakwazi ukusebenzisa ububanzi obuhlukahlukene bomsebenzi, ngokulungisa ibanga eliphakathi lamaroli, ngezimbobo zezikulufo ezigciniwe noma isikulufo se-lead.
3.Kuya ngesicelo esihlukile, ubuso be-roller bunezinhlobo ezintathu, i-PU/IRABHU/ISONDO LENSIMBI.
4. Ama-roller okushisela amapayipi asetshenziswa kakhulu ekushiseni amapayipi, ukupholisha ama-tank rolls, ukupenda ama-roller okujika kanye nokuhlanganiswa kwama-tank roll rolls egobolondo le-cylindrical roller.
5. Umshini wokujikijela ipayipi ojika i-roller ungalawula ngokuhlanganyela nezinye izinto zokusebenza.
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
1. I-Variable Frequency Drive ivela ku-Danfoss / Schneider brand.
2. Ama-Rotation kanye ne-tilring Motors ayi-Invertek / ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
Zonke izingxenye ezisele zingashintshwa kalula emakethe yendawo yomsebenzisi wokugcina.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula lesandla esikude elinombukiso wesivinini sokujika, Ukujika phambili, Ukujika emuva, Ukujika phezulu, Ukujika phansi, Izibani zikagesi kanye nemisebenzi yokuma okuphuthumayo.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
4. Siphinde sengeze inkinobho eyodwa yokumisa isimo esiphuthumayo ohlangothini lomzimba womshini, lokhu kuzoqinisekisa ukuthi umsebenzi ungawumisa umshini okokuqala uma kwenzeka ingozi.
5. Lonke uhlelo lwethu lokulawula oluvunyelwe yi-CE emakethe yaseYurophu.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini











