I-LPP-03 Welding Rotator
✧ Isingeniso
Uhlelo lwe-welding roller olunamathani amathathu luyithuluzi elikhethekile elisetshenziselwa ukubeka nokujikeleza okulawulwayo kwezinto zokusebenza ezinesisindo esingafika kumathani amathathu (3,000 kg) ngesikhathi sokusebenza kokushisela.
Izici ezibalulekile kanye namakhono ohlelo lwe-welding roller lwamathani amathathu zifaka:
- Umthamo Wokulayisha:
- Uhlelo lwe-welding roller luklanyelwe ukuphatha nokujikeleza izinto zokusebenza ezinesisindo esiphezulu samathani angu-3 metric (3,000 kg).
- Lokhu kuyenza ifaneleke ezingxenyeni ezinkulu zezimboni, njengemikhumbi yokucindezela, izingxenye zemishini esindayo, kanye nezinto ezinkulu ezenziwe ngensimbi.
- Umklamo we-Roller:
- Uhlelo lwe-welding roller olunamathani amathathu luvame ukuba nochungechunge lwama-roller asebenza ngamandla ahlinzeka ngokusekelwa kanye nokujikeleza okudingekayo kwento yokusebenza.
- Ama-roller enziwe ngezinto eziqinile futhi abekwe ukuze kuqinisekiswe ukuthi umsebenzi osindayo ubekwe ngendlela eqinile nelawulwayo.
- Ukulungiswa Kokujikeleza Nokuthambekela:
- Uhlelo lwe-welding roller luvame ukunikeza kokubili amakhono okujikeleza kanye nokulungisa ukuthambekela.
- Ukujikeleza kuvumela indawo elinganayo nelawulwayo yomsebenzi ngesikhathi senqubo yokushisela.
- Ukulungiswa kokuthambekela kwenza kube nokuqondiswa okuhle kakhulu kwento yokusebenza, okuthuthukisa ukufinyelela nokubonakala komshiseli.
- Isivinini Esinembile Nokulawula Isikhundla:
- Uhlelo lwe-welding roller luklanyelwe ukunikeza ukulawula okunembile phezu kwesivinini kanye nendawo yento yokusebenza ejikelezayo.
- Lokhu kufezwa ngezici ezifana nama-drive esivinini esiguquguqukayo, izinkomba zesikhundla sedijithali, kanye nezinhlelo zokulawula ezithuthukisiwe.
- Ukwanda Kokukhiqiza:
- Amandla okubeka kahle kanye nokujikeleza kohlelo lwe-welding roller lwamathani amathathu angathuthukisa umkhiqizo ngokunciphisa isikhathi nomzamo odingekayo ukusetha nokulawula umsebenzi.
- Ukwakhiwa Okuqinile Nokuhlala Isikhathi Eside:
- Uhlelo lwe-welding roller lwakhiwe ngezinto ezisindayo kanye nohlaka oluqinile lokubekezelela imithwalo ebalulekile kanye nokucindezeleka kokuphatha izinto zokusebenza ezingamathani amathathu.
- Izici ezifana nama-roller aqinisiwe, ama-bearings anamandla aphezulu, kanye nesisekelo esizinzile kunegalelo ekuthembekeni nasekuqineni kwayo.
- Izici Zokuphepha:
- Ukuphepha kuyinto ebalulekile ekucatshangweni komklamo wesistimu ye-welding roller engamathani amathathu.
- Izici zokuphepha ezivamile zifaka phakathi izindlela zokuma eziphuthumayo, ukuvikelwa kokulayisha ngokweqile, ukufakwa okuzinzile, kanye nezivikelo zomsebenzisi ukuqinisekisa ukusebenza okuphephile.
- Ukuhambisana Nemishini Yokushisela:
- Uhlelo lwe-welding roller luklanyelwe ukuhlanganiswa kalula nemishini ehlukahlukene yokushisela, njenge-MIG, i-TIG, noma imishini yokushisela ye-arc engaphansi komhlaba.
- Lokhu kuqinisekisa ukuhamba komsebenzi okubushelelezi nokuphumelelayo ngesikhathi sokushisela izingxenye ezinkulu.
Uhlelo lwe-welding roller olunamathani amathathu luvame ukusetshenziswa ezimbonini ezifana nokwakha imikhumbi, ukukhiqizwa kwemishini esindayo, ukwenziwa kwemikhumbi yokucindezela, kanye namaphrojekthi amakhulu okwenziwa kwensimbi. Luvumela ukushintshwa okusebenzayo nokunembile kwezingxenye zokusebenza ezisindayo, luthuthukise umkhiqizo kanye nekhwalithi yokushintshwa ngenkathi kunciphisa isidingo sokuphathwa ngesandla kanye nokubekwa endaweni.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | Irola Yokushisela ye-LPP-03 |
| Umthamo Wokujika | Amathani angu-3 aphezulu |
| Ukulayisha Umthamo-Idrayivu | Amathani angu-1.5 esiphezulu |
| Ukulayisha Umthamo-Ukungasebenzi | Amathani angu-1.5 esiphezulu |
| Usayizi wesitsha | 300~1200mm |
| Lungisa Indlela | Ukulungiswa kwebholthi |
| Amandla Okujikeleza Kwemoto | 500W |
| Isivinini Sokujikeleza | Isibonisi sedijithali esingu-100-4000mm/min |
| Ukulawula isivinini | Umshayeli wemvamisa eguquguqukayo |
| Amasondo ajikelezayo | Insimbi embozwe ngohlobo lwe-PU |
| Uhlelo lokulawula | Ibhokisi lokulawula ngesandla elikude kanye nokushintsha kwe-pedal yezinyawo |
| Umbala | I-RAL3003 RED & 9005 BLACK / Eyenziwe Ngokwezifiso |
| Izinketho | Umthamo omkhulu wobubanzi |
| Isisekelo samasondo okuhamba anenjini | |
| Ibhokisi lokulawula ngesandla elingenantambo |
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
Kwebhizinisi lamazwe ngamazwe, i-Weldsuccess isebenzisa yonke imikhiqizo yezingxenye ezisele edumile ukuqinisekisa ukuthi ama-welding rotators ahlala isikhathi eside. Ngisho nezingxenye ezisele ziphukile ngemva kweminyaka eminingi, umsebenzisi wokugcina angazishintsha kalula izingxenye ezisele emakethe yendawo.
1. I-frequency changer ivela ku-Damfoss brand.
2. Imoto ivela ku-Invertek noma ku-ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula ngesandla elinombukiso wejubane lokujikeleza, Imisebenzi ye-Forward, Reverse, Power Lights kanye ne-Emergency Stop.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
4. Ibhokisi lokulawula ngesandla elingenantambo liyatholakala uma kudingeka.
✧ Kungani Kufanele Ukhethe Thina
I-Weldsuccess isebenza ezindaweni zokukhiqiza eziphethwe yinkampani ezingama-25,000 sq ft zokukhiqiza kanye nendawo yamahhovisi.
Sithumela kwamanye amazwe angu-45 emhlabeni jikelele futhi siyaziqhenya ngokuba nohlu olukhulu nolukhula lwamakhasimende, abalingani kanye nabasabalalisi emazwenikazi ayi-6.
Isikhungo sethu sesimanje sisebenzisa amarobhothi kanye nezikhungo zomshini ze-CNC ezigcwele ukukhulisa umkhiqizo, okubuyiselwa inani kumakhasimende ngezindleko zokukhiqiza eziphansi.
✧ Intuthuko Yokukhiqiza
Kusukela ngo-2006, sidlulise uhlelo lokuphatha ikhwalithi lwe-ISO 9001:2015, silawula ikhwalithi kusukela kumapuleti ensimbi asekuqaleni. Uma ithimba lethu lokuthengisa liqhubeka noku-oda eqenjini lokukhiqiza, ngesikhathi esifanayo lizofuna ukuhlolwa kwekhwalithi kusukela epuletini lensimbi lasekuqaleni kuya ekuqhubekeni kwemikhiqizo yokugcina. Lokhu kuzoqinisekisa ukuthi imikhiqizo yethu ihlangabezana nezidingo zamakhasimende.
Ngesikhathi esifanayo, yonke imikhiqizo yethu ithole imvume ye-CE kusukela ngo-2012, ukuze sikwazi ukuthumela ngaphandle emakethe yase-Europeam ngokukhululeka.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini








