Amarola Okushisela Amapayipi Amathani ayi-10 Azivumelanisa Nomoya angu-2800 Mm
✧ Isingeniso
1. Ububanzi bomkhumbi buphakathi kuka-320-2800 mm.
2. Isethi eyodwa enikwe amandla / Isethi eyodwa yokungenzi lutho / Uhlelo lokulawula ugesi.
3. Amakhasimende angenza ngokwezifiso ama-rotator okushisela angamathani ayi-10 aqondanisa ngokwezidingo zawo.
Ithini lokushisela eliziqondisa lona elingamathani angu-4.10 elilawulwa yibhokisi lesandla kanye nephedali yezinyawo.
5. Isondo lerabha noma isondo lensimbi ngemva kokulungiswa kwakho
6. I-rotator yokushisela yokulinganisa ngokwayo kulula ukuyisebenzisa.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | Irola Yokushisela ye-SAR -10 |
| Umthamo Wokujika | Umkhawulo wamathani ayi-10 |
| Ukulayisha Umthamo-Idrayivu | Umkhawulo wamathani ama-5 |
| Ukulayisha Umthamo-Ukungasebenzi | Umkhawulo wamathani ama-5 |
| Usayizi wesitsha | 320~2800mm |
| Lungisa Indlela | Irola yokuzilungisa ngokwayo |
| Amandla Okujikeleza Kwemoto | 1.1 KW |
| Isivinini Sokujikeleza | Isibonisi sedijithali esingu-100-1000mm/min |
| Usayizi werola | Ø300*150mm |
| Ukulawula isivinini | Umshayeli wemvamisa eguquguqukayo |
| Amasondo ajikelezayo | Insimbi embozwe ngohlobo lwe-PU |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula le-pedal yezinyawo elingu-8m |
| Umbala | Kwenziwe ngezifiso |
| Iwaranti | Unyaka owodwa |
| Izinketho | Umthamo omkhulu wobubanzi |
| Isisekelo samasondo okuhamba anenjini | |
| Ibhokisi lokulawula ngesandla elingenantambo |
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
Kwebhizinisi lamazwe ngamazwe, i-Weldsuccess isebenzisa yonke imikhiqizo yezingxenye ezisele edumile ukuqinisekisa ukuthi ama-welding rotators ahlala isikhathi eside. Ngisho nezingxenye ezisele ziphukile ngemva kweminyaka eminingi, umsebenzisi wokugcina angazishintsha kalula izingxenye ezisele emakethe yendawo.
1. I-frequency changer ivela ku-Damfoss brand.
2. Imoto ivela ku-Invertek noma ku-ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula ngesandla elinombukiso wejubane lokujikeleza, Imisebenzi ye-Forward, Reverse, Power Lights kanye ne-Emergency Stop.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
4. Ibhokisi lokulawula ngesandla elingenantambo liyatholakala uma kudingeka.
✧ Intuthuko Yokukhiqiza
I-WELDSUCCESS njengomkhiqizi, sikhiqiza ama-rotator okushisela kusukela ekusikeni kwamapuleti ensimbi okuqala, ukushisela, ukwelashwa ngomshini, imigodi yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupenda kanye nokuhlolwa kokugcina.
Ngale ndlela, sizolawula yonke inqubo yokukhiqiza engaphansi kohlelo lwethu lokuphatha ikhwalithi lwe-ISO 9001:2015. Futhi siqinisekise ukuthi amakhasimende ethu azothola imikhiqizo esezingeni eliphezulu.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini







