Ama-Roller Amapayipi Okuwelda Okuzilungisa Okuzenzakalelayo Angamathani angu-200 Ane-PU Wheels
✧ Isingeniso
1. Amarola ethu okushisela ahlanganisa i-roller eyodwa kanye ne-roller eyodwa engasebenzi ndawonye njengesethi eyodwa ethengiswayo.
2. Ukulawula ngesandla okukude, ukulawula ngesandla kwerediyo kanye nokulawula iphedali yezinyawo konke kuyatholakala.
3. Izingxenye ze-elekthronikhi zekilasi eliphezulu ezivela ku-Schneider ukuqinisekisa ukuthi zisetshenziswa isikhathi eside.
4. Isivinini sethu sokujikeleza idrayivu yokulungisa ama-tank rolls sisekufundweni kwedijithali.
5.100% okusha okuvela kumkhiqizi wokuqala – WUXI SUCCESS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.
6. Uma ubude bepayipi lakho elilodwa bungaphezu kwamamitha angu-8, siphakamisa ukuthi ukhethe i-drive roller eyodwa kanye nama-roller amabili angasebenzi ozowasekela.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | I-SAR - Irola Yokushisela engu-200 |
| Umthamo Wokujika | Amathani angu-200 aphezulu |
| Ukulayisha Umthamo-Idrayivu | Amathani ayi-100 aphezulu |
| Ukulayisha Umthamo-Ukungasebenzi | Amathani ayi-100 aphezulu |
| Usayizi wesitsha | 1500~8000mm |
| Lungisa Indlela | Irola yokuzilungisa ngokwayo |
| Amandla Okujikeleza Kwemoto | 7.5 KW |
| Isivinini Sokujikeleza | Isibonisi sedijithali esingu-100-1000mm/min |
| Usayizi werola | Ø500*280mm |
| Ukulawula isivinini | Umshayeli wemvamisa eguquguqukayo |
| Amasondo ajikelezayo | Insimbi embozwe ngohlobo lwe-PU |
| Uhlelo lokulawula | Ibhokisi lokulawula ngesandla elikude kanye nokushintsha kwe-pedal yezinyawo |
| Umbala | I-RAL3003 RED & 9005 BLACK / Eyenziwe Ngokwezifiso |
| Iwaranti | Unyaka owodwa |
| Izinketho | Umthamo omkhulu wobubanzi |
| Isisekelo samasondo okuhamba anenjini | |
| Ibhokisi lokulawula ngesandla elingenantambo |
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
Kwebhizinisi lamazwe ngamazwe, i-Weldsuccess isebenzisa yonke imikhiqizo yezingxenye ezisele edumile ukuqinisekisa ukuthi ama-welding rotators ahlala isikhathi eside. Ngisho nezingxenye ezisele ziphukile ngemva kweminyaka eminingi, umsebenzisi wokugcina angazishintsha kalula izingxenye ezisele emakethe yendawo.
1. I-frequency changer ivela ku-Damfoss brand.
2. Imoto ivela ku-Invertek noma ku-ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula ngesandla elinombukiso wejubane lokujikeleza, Imisebenzi ye-Forward, Reverse, Power Lights kanye ne-Emergency Stop.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
4. Ibhokisi lokulawula ngesandla elingenantambo liyatholakala uma kudingeka.
✧ Intuthuko Yokukhiqiza
I-WELDSUCCESS njengomkhiqizi, sikhiqiza ama-rotator okushisela kusukela ekusikeni kwamapuleti ensimbi okuqala, ukushisela, ukwelashwa ngomshini, imigodi yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupenda kanye nokuhlolwa kokugcina.
Ngale ndlela, sizolawula yonke inqubo yokukhiqiza engaphansi kohlelo lwethu lokuphatha ikhwalithi lwe-ISO 9001:2015. Futhi siqinisekise ukuthi amakhasimende ethu azothola imikhiqizo esezingeni eliphezulu.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini











