Isikhundla Sokushisela se-VPE-1
✧ Isingeniso
1. I-standard 2 axis gear welding Positioner iyisisombululo esiyisisekelo sokuthambekisa nokujikeleza izingcezu zomsebenzi.
2. Itafula lokusebenza lingajikeleziswa (ngo-360°) noma lithambeke (ngo-0 - 90°) okuvumela ukuthi ingxenye yomsebenzi ishiselwe endaweni engcono kakhulu, futhi isivinini sokujikeleza esinenjini silawulwa yi-VFD.
3. Ngesikhathi sokushisela, singalungisa isivinini sokujikeleza ngokwezidingo zethu. Isivinini sokujikeleza sizoba ukubonisa kwedijithali ebhokisini lokulawula ngesandla esikude.
4. Ngokusho komehluko wobubanzi bepayipi, ingafaka futhi ama-jaw chucks amathathu ukuze ibambe ipayipi.
5. I-stander yokuphakama elungisiwe, itafula lokujikeleza elivundlile, ama-positioner okulungisa ukuphakama angama-axis amathathu asetshenziswa ngesandla noma nge-hydraulic konke kuyatholakala kwa-Weldsuccess Ltd.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | I-VPE-1 |
| Umthamo Wokujika | Umkhawulo ophezulu ongu-1000kg |
| Ububanzi bethebula | 1000 mm |
| Injini yokujikeleza | 0.75 kw |
| Isivinini sokuzungezisa | 0.05-0.5 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekela | 1.1 kw |
| Isivinini sokuthambekela | 0.67 ngomzuzu |
| I-engeli yokuthambekela | 0~90°/ 0~120°degree |
| Ibanga eliphezulu kakhulu eliphakathi nendawo | 150 mm |
| Ibanga eliphezulu lamandla adonsela phansi | 100 mm |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula lokulawula kude elingu-8m |
| Izinketho | I-chuck yokushisela |
| Ithebula elivundlile | |
| I-positioner ye-hydraulic ene-axis ezintathu |
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
Kwebhizinisi lamazwe ngamazwe, i-Weldsuccess isebenzisa yonke imikhiqizo yezingxenye ezisele edumile ukuqinisekisa ukuthi ama-welding rotators ahlala isikhathi eside. Ngisho nezingxenye ezisele ziphukile ngemva kweminyaka eminingi, umsebenzisi wokugcina angazishintsha kalula izingxenye ezisele emakethe yendawo.
1. I-frequency changer ivela ku-Damfoss brand.
2. Imoto ivela ku-Invertek noma ku-ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula ngesandla elinombukiso wesivinini sokujika, Ukujika phambili, Ukujika emuva, Ukujika phezulu, Ukujika phansi, Izibani zikagesi kanye nemisebenzi yokuma okuphuthumayo.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
✧ Intuthuko Yokukhiqiza
I-WELDSUCCESS njengomkhiqizi, sikhiqiza indawo yokushisela kusukela ekusikeni kwamapuleti ensimbi okuqala, ukushisela, ukwelashwa ngomshini, imigodi yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupenda kanye nokuhlolwa kokugcina.
Ngale ndlela, sizolawula yonke inqubo yokukhiqiza engaphansi kohlelo lwethu lokuphatha ikhwalithi lwe-ISO 9001:2015. Futhi siqinisekise ukuthi amakhasimende ethu azothola imikhiqizo esezingeni eliphezulu.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini



