VPE-0.3 Manual Tilting 0-90 Degree Welding Positioner
✧ Isingeniso
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | I-VPE-0.3 |
| Umthamo Wokujika | Umkhawulo ophezulu wama-300kg |
| Ububanzi bethebula | 600 mm |
| Injini yokujikeleza | 0.37 kw |
| Isivinini sokuzungezisa | 0.3-3 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekela | Ngesandla |
| Isivinini sokuthambekela | Ngesandla |
| I-engeli yokuthambekela | 0~90° |
| Ibanga eliphezulu kakhulu eliphakathi nendawo | 50 mm |
| Ibanga eliphezulu lamandla adonsela phansi | 50 mm |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula lokulawula kude elingu-8m |
| Izinketho | I-chuck yokushisela |
| Ithebula elivundlile | |
| I-positioner ye-hydraulic ene-axis ezintathu |
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
Kwebhizinisi lamazwe ngamazwe, i-Weldsuccess isebenzisa yonke imikhiqizo yezingxenye ezisele edumile ukuqinisekisa ukuthi ama-welding rotators ahlala isikhathi eside. Ngisho nezingxenye ezisele ziphukile ngemva kweminyaka eminingi, umsebenzisi wokugcina angazishintsha kalula izingxenye ezisele emakethe yendawo.
1. I-frequency changer ivela ku-Damfoss brand.
2. Imoto ivela ku-Invertek noma ku-ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula ngesandla elinombukiso wesivinini sokujika, Ukujika phambili, Ukujika emuva, Ukujika phezulu, Ukujika phansi, Izibani zikagesi kanye nemisebenzi yokuma okuphuthumayo.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
✧ Intuthuko Yokukhiqiza
I-WELDSUCCESS njengomkhiqizi, sikhiqiza indawo yokushisela kusukela ekusikeni kwamapuleti ensimbi okuqala, ukushisela, ukwelashwa ngomshini, imigodi yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupenda kanye nokuhlolwa kokugcina.
Ngale ndlela, sizolawula yonke inqubo yokukhiqiza engaphansi kohlelo lwethu lokuphatha ikhwalithi lwe-ISO 9001:2015. Futhi siqinisekise ukuthi amakhasimende ethu azothola imikhiqizo esezingeni eliphezulu.
✧ Kungani Kufanele Ukhethe Thina
Kusukela ngo-2006, sidlulise uhlelo lokuphatha ikhwalithi lwe-ISO 9001:2015, silawula ikhwalithi kusukela kumapuleti ensimbi asekuqaleni. Uma ithimba lethu lokuthengisa liqhubeka noku-oda eqenjini lokukhiqiza, ngesikhathi esifanayo lizofuna ukuhlolwa kwekhwalithi kusukela epuletini lensimbi lasekuqaleni kuya ekuqhubekeni kwemikhiqizo yokugcina. Lokhu kuzoqinisekisa ukuthi imikhiqizo yethu ihlangabezana nezidingo zamakhasimende.
Ngesikhathi esifanayo, yonke imikhiqizo yethu ithole imvume ye-CE kusukela ngo-2012, ukuze sikwazi ukuthumela ngaphandle emakethe yase-Europeam ngokukhululeka.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini




