I-Hydraulic 40 T Fit Up Welding Rotator Yemibhoshongo Yomoya
✧ Isingeniso
1. Ama-rotator okushisela e-hydraulic alungiswa ngesilinda kawoyela ukuze kuhlanganiswe amapayipi amaningana ahlanganisiwe.
2. Faka i-rotator yokushisela ngesistimu yokujikisa phezulu/phansi ngokulawula ngesandla okungenantambo ngesikhathi sokushisela izinqe.
3. Ama-rotator okushisela alungisekayo avundlile ayatholakala futhi ekushiseleni izinqe.
4. Faka ama-rotator okushisela ngohlelo lwe-hydraulic jacking kodwa uphendule i-idler kuphela.
5. Ukusebenzisa kanye ne-rotator yokuwelda ezilungisa ngokwayo noma ama-rotator okuwelda avamile ndawonye.
6. I-hydraulic welding rotator enesistimu ye-jacking, ifaka ama-welding rotator ane-wireless hand control.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | Irola Yokushisela ye-FT-40 |
| Umthamo Wokulayisha | Ubuningi bamathani angu-20*2 |
| Lungisa Indlela | Ukulungiswa kwebholthi |
| Ukulungiswa kwe-hydraulic | Phezulu/Phansi |
| Ububanzi Besitsha | 500~4500mm |
| Amandla Emoto | 2*1.5kw |
| Indlela yokuhamba | Ukuhamba ngesandla ngekhiyi |
| Amasondo ajikelezayo | PU |
| Usayizi werola | Ø400*200mm |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Ibhokisi lesandla elingenantambo |
| Umbala | Kwenziwe ngezifiso |
| Iwaranti | Unyaka owodwa |
| Isitifiketi | CE |
✧ Isici
1.Zombili lezi zingxenye zinekhono lokulungisa elinobukhulu obuningi mahhala.
2. Umsebenzi wokulungisa uguquguqukayo futhi ungamukela kangcono izinhlobo ezahlukene zesimo somthungo wokushisela.
3. Isondo elingu-V eliyi-hydraulic lenza kube lula ukunyakaza kwe-axial kombhoshongo.
4.Ingathuthukisa kakhulu ukusebenza kahle kobukhulu bodonga oluncane kanye nokukhiqizwa kobubanzi obukhulu bepayipi.
5. I-Hydraulic Fit Up Rotator iqukethe i-3D adjustable shift rotator, isiteshi sokusebenza se-hydraulic esinokulawula okusebenzayo.
6. Isisekelo se-Rotator senziwe ngepuleti elihlanganisiwe, elinamandla aphezulu ukuqinisekisa ukuthi akukho ukugoba okwenzekayo ngokuhamba kwesikhathi.
7. Isisekelo se-Rotator kanye nokubhoboza kuyinqubo ehlanganisiwe ukuqinisekisa ukujikeleza okunembile kwe-roller.
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
1. I-Variable Frequency Drive ivela ku-Danfoss / Schneider brand.
2. Ama-Rotation kanye ne-tilring Motors ayi-Invertek / ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
Zonke izingxenye ezisele zingashintshwa kalula emakethe yendawo yomsebenzisi wokugcina.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula lesandla esikude elinombukiso wesivinini sokujika, Ukujika phambili, Ukujika emuva, Ukujika phezulu, Ukujika phansi, Izibani zikagesi kanye nemisebenzi yokuma okuphuthumayo.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
4. Siphinde sengeze inkinobho eyodwa yokumisa isimo esiphuthumayo ohlangothini lomzimba womshini, lokhu kuzoqinisekisa ukuthi umsebenzi ungawumisa umshini okokuqala uma kwenzeka ingozi.
5. Lonke uhlelo lwethu lokulawula oluvunyelwe yi-CE emakethe yaseYurophu.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini











