I-LHC 2020 Welding Column kanye ne-Boom Manipulator ye-Automation Yezitsha Zokucindezela
✧ Isingeniso
1. I-Welding column boom isetshenziswa kabanzi ekushiseni umoya, emikhunjini yokucindezela kanye namathangi angaphandle nangaphakathi okushiseni okude noma ukushiseni kwe-girth. Kuzokwenza ukushiseni okuzenzakalelayo uma kusetshenziswa kanye nohlelo lwethu lwe-welding rotators.
2. Ukusebenzisa kanye nama-welding positioners kuzoba lula kakhulu ekushiseleni ama-flange.
3. Ngokuya ngobude bezingcezu zomsebenzi, senza futhi i-boom yekholomu ngesisekelo samasondo okuhamba. Ngakho-ke iyatholakala futhi ekushiseleni ukushisela umthungo omude we-longitudinal.
4. Ebhomeni yekholomu yokushisela, singafaka umthombo wamandla we-MIG, umthombo wamandla we-SAW kanye nomthombo wamandla we-AC/DC tandem.
5. Uhlelo lwe-welding column boom luphakanyiswa nge-double link chain. Luphinde lube nohlelo oluvimbela ukuwa ukuqinisekisa ukuphepha kokusebenzisa ngisho ne-chain ephukile.
6. Umshini wokubuyisa i-Flux, i-welding camera monitor kanye ne-laser pointer konke kuyatholakala ukuze kufezwe ukushisela okuzenzakalelayo. Ungasithumelela i-imeyili ukuze uthole ividiyo esebenzayo.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | I-MD 2020 C&B |
| Umthamo womthwalo wokugcina we-boom | 250kg |
| Ukuhamba kwe-boom okuqondile | 2000 mm |
| Isivinini se-boom esiqondile | 1000 mm/min |
| Ukuhamba kwe-boom okuvundlile | 2000 mm |
| Isivinini se-boon esivundlile | 120-1200 mm/min VFD |
| Isilayidi esiphambeneyo se-boom end | Injini engu-100*100 mm |
| Ukujikeleza | ±180° Ngesandla ngokukhiya |
| Indlela yokuhamba | Ukuhamba ngezimoto |
| Isivinini sokuhamba | 2000 mm/min |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Isilawuli kude ikhebula le-10m |
| Umbala | Kwenziwe ngezifiso |
| Iwaranti | Unyaka ongu-1 |
| Izinketho-1 | Isikhombi se-laser |
| Izinketho -2 | Isikrini sekhamera |
| Izinketho-3 | Umshini wokubuyisa i-Flux |
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
Kwebhizinisi lamazwe ngamazwe, i-Weldsuccess isebenzisa yonke imikhiqizo yezingxenye ezisele edumile ukuqinisekisa ukuthi ikholomu yokushisela iyachuma isikhathi eside. Ngisho nezingxenye ezisele ziphukile ngemva kweminyaka eminingi, umsebenzisi wokugcina angazishintsha kalula izingxenye ezisele emakethe yendawo.
1. I-frequency changer ivela ku-Damfoss brand.
2. Imoto ivela ku-Invertek noma ku-ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula ngesandla eline-boom phezulu / boom phansi, boom phambili / emuva / Cross slides ukuze ulungise ithoshi lokushisela phezulu phansi kwesobunxele kwesokudla, i-Wire feeding, i-Wire back, izibani zikagesi kanye ne-E-stop.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Singahlanganisa futhi i-welding rotator noma i-welding positioner ne-column boom ukuze sifeze i-welding ezenzakalelayo.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini
I-WELDSUCCESS njengomkhiqizi, sikhiqiza i-boom yekholomu yokushisela kusukela ekusikeni kwamapuleti ensimbi okuqala, ukushisela, ukwelashwa ngomshini, imigodi yokubhoboza, ukuhlanganiswa, ukupenda kanye nokuhlolwa kokugcina.
Ngale ndlela, sizolawula yonke inqubo yokukhiqiza engaphansi kohlelo lwethu lokuphatha ikhwalithi lwe-ISO 9001:2015. Futhi siqinisekise ukuthi amakhasimende ethu azothola imikhiqizo esezingeni eliphezulu.











