Isikhundla Sesitoko Somsila Wekhanda
✧ Isingeniso
1. I-Head tail stock welding Positioner iyisisombululo esiyisisekelo sokujikeleza izingcezu zomsebenzi.
2. Itafula lokusebenza lingajikeleziswa (ngo-360°) okuvumela ukuthi ingxenye yomsebenzi ishiselwe endaweni engcono kakhulu, futhi isivinini sokujikeleza esinenjini silawulwa yi-VFD.
3. Ngesikhathi sokushisela, singalungisa isivinini sokujikeleza ngokwezidingo zethu. Isivinini sokujikeleza sizoba ukubonisa kwedijithali ebhokisini lokulawula ngesandla esikude.
4. Ngokusho komehluko wobubanzi bepayipi, ingafaka futhi ama-jaw chucks amathathu ukuze ibambe ipayipi.
5. I-stander yokuphakama elungisiwe, itafula lokujikeleza elivundlile, ama-positioner okulungisa ukuphakama angama-axis amathathu asetshenziswa ngesandla noma nge-hydraulic konke kuyatholakala kwa-Weldsuccess Ltd.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | kusuka ku-STWB-06 kuya ku-STWB-500 |
| Umthamo Wokujika | 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T/ 15T / 20T / 30T / 50T ubuningi |
| Ububanzi bethebula | 1000 mm ~ 2000mm |
| Injini yokujikeleza | 0.75 kw ~11 kw |
| Isivinini sokuzungezisa | 0.1~1 / 0.05-0.5 ngomzuzu |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula lokulawula kude elingu-8m |
| Izinketho | Isikhundla sekhanda eliqondile |
| Isikhundla sokushisela esinama-axis amabili | |
| I-positioner ye-hydraulic ene-axis ezintathu |
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
Kwebhizinisi lamazwe ngamazwe, i-Weldsuccess isebenzisa yonke imikhiqizo yezingxenye ezisele edumile ukuqinisekisa ukuthi ama-welding rotators ahlala isikhathi eside. Ngisho nezingxenye ezisele ziphukile ngemva kweminyaka eminingi, umsebenzisi wokugcina angazishintsha kalula izingxenye ezisele emakethe yendawo.
1. I-frequency changer ivela ku-Damfoss brand.
2. Imoto ivela ku-Invertek noma ku-ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula ngesandla elinombukiso wejubane lokuzungeza, Ukuzungeza phambili, Ukuzungeza emuva, Izibani zamandla kanye nemisebenzi yokuma okuphuthumayo.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
✧ Kungani Kufanele Ukhethe Thina
I-Weldsuccess ibilokhu iletha izindawo zokushisela ezisezingeni eliphezulu, i-Vessels Welding Roller, i-Wind Tower Welding Rotator, ama-Pipe And Tank Tunring Rolls, i-Welding Column Boom, i-Welding Manipulator kanye ne-Cnc Cutting Machine kuya embonini ye-International Welding, ukusika kanye nokukhiqiza iminyaka eminingi. Singakwazi ukwenza ngezifiso isevisi.
Zonke izinsiza ze-Weldsuccess CE/UL eziqinisekiswe ngaphakathi endlini esikhungweni sethu se-ISO9001:2015 (izitifiketi ze-UL/CSA ziyatholakala uma uzicela).
Ngomnyango ogcwele wobunjiniyela ohlanganisa onjiniyela abahlukahlukene beMechanical, Ochwepheshe be-CAD, Onjiniyela Bokulawula kanye Nohlelo Lwekhompyutha.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini
I-WELDSUCCESS njengomkhiqizi, sikhiqiza indawo yokushisela kusukela ekusikeni kwamapuleti ensimbi okuqala, ukushisela, ukwelashwa ngomshini, imigodi yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupenda kanye nokuhlolwa kokugcina.
Ngale ndlela, sizolawula yonke inqubo yokukhiqiza engaphansi kohlelo lwethu lokuphatha ikhwalithi lwe-ISO 9001:2015. Futhi siqinisekise ukuthi amakhasimende ethu azothola imikhiqizo esezingeni eliphezulu.










