I-L Type Series Automatic Positioner
✧ Isingeniso
I-1.L Type Welding Positioner iyisisombululo esiyisisekelo sokujikeleza izingcezu zomsebenzi.
2. Itafula lokusebenza lingajikeleziswa (ngo-360°) bese liguqulwa ngakwesobunxele noma kwesokudla, okuvumela ukuthi ingxenye yomsebenzi ifakwe endaweni engcono kakhulu, futhi isivinini sokujikeleza esinenjini silawulwa yi-VFD.
3. Ngesikhathi sokushisela, singalungisa isivinini sokujikeleza ngokwezidingo zethu. Isivinini sokujikeleza sizoba ukubonisa kwedijithali ebhokisini lokulawula ngesandla esikude.
4. Ngokusho komehluko wobubanzi bepayipi, ingafaka futhi ama-jaw chucks amathathu ukuze ibambe ipayipi.
5. I-stander yokuphakama elungisiwe, itafula lokujikeleza elivundlile, ama-positioner okulungisa ukuphakama angama-axis amathathu asetshenziswa ngesandla noma nge-hydraulic konke kuyatholakala kwa-Weldsuccess Ltd.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | Ukusuka ku-L-06 kuya ku-L-200 |
| Umthamo Wokujika | 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T/ 15T / 20T esiphezulu |
| Ububanzi bethebula | 1000 mm ~ 2000mm |
| Injini yokujikeleza | 0.75 kw ~ 7.5 kw |
| Isivinini sokuzungezisa | 0.1~1 / 0.05-0.5 ngomzuzu |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula lokulawula kude elingu-8m |
| Izinketho | Isikhundla sekhanda eliqondile |
| Isikhundla sokushisela esinama-axis amabili | |
| I-positioner ye-hydraulic ene-axis ezintathu |
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
I-Weldsuccess isebenzisa zonke izingxenye ezisele zomkhiqizo odumile ukuqinisekisa ikhwalithi yemishini. Ngokukhethekile ebhizinisini lamazwe ngamazwe, siqinisekisa ukuthi umsebenzisi wokugcina angazishintsha izingxenye ezisele emakethe yabo yendawo uma kwenzeka ingozi ephuthumayo.
1. Sizosebenzisa i-Schneider noma iDanfoss ukushintsha imvamisa yomshini i-VFD.
2. Injini yokubeka indawo yokushisela ivela kumkhiqizo odumile i-ABB noma i-Invertek.
3. Izinto zikagesi kanye ne-relay konke kuyi-Schneider.
✧ Uhlelo Lokulawula
I-1.L Type welding positioner ngezinye izikhathi isebenza ngokuxhumanisa irobhothi ndawonye. Ngale ndlela, i-weldsuccess izosebenzisa ama-gearbox e-RV ukuqinisekisa ukunemba kokusebenza.
2. Ngokuvamile i-welding positioner enebhokisi elilodwa lokulawula elikude. Ingalungisa isivinini sokujikeleza komshini, futhi ilungise isiqondiso sokujikeleza, futhi ilawule isiqondiso sokuthambekela komshini wokuwelda.
3. Zonke izinhlelo zokulawula ezinenkinobho ye-E-stop ukuqinisekisa ukuphepha kokusebenzisa.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini
Ukuxhumana kokusebenza kwe-positioner yohlobo lwe-1.L nohlelo lwerobhothi ukuze kusebenze ngokuzenzakalela okugcwele yilona uhlelo olusebenza kahle kakhulu. Siklama lolu hlelo lokushisela imisebe ye-excavator.
2. Futhi i-positioner yokushisela yohlobo lwe-L enohlelo lokulawula olujwayelekile lokujika yonke indlela nokusiza isisebenzi ukuthola isikhundla esihle kakhulu sokushisela.








