Isikhundla Sokushisela Sokulungiswa Kokuphakama kwe-AHVPE-1
✧ Isingeniso
I-Positioner yokulungisa ukuphakama ene-axis 2 gear tilt welding iyisisombululo esiyisisekelo sokuthambekela nokuzungeza izingcezu zomsebenzi. Ingalungisa ukuphakama okuphakathi ngokwezingcezu zomsebenzi ezihlukene.
Ithebula lokusebenza lingajikeleziswa (ngo-360°) noma lithambeke (ngo-0 – 90°) okuvumela ukuthi ingxenye yomsebenzi ishiselwe endaweni engcono kakhulu, futhi isivinini sokujikeleza esinenjini silawulwa yi-VFD.
Ngesikhathi sokwakha i-workshop yethu, ngezinye izikhathi siba nomsebenzi omkhulu, ngalesi sikhathi sizodinga i-welding positioner enokuphakama okuphezulu phakathi nendawo. Khona-ke i-welding positioner yokulungisa ukuphakama izoba usizo. Ingalungisa ukuphakama nge-bolt ngesandla. Ikhasimende lingalungisa ukuphakama kwe-positioner ngokwezingcezu zomsebenzi ezahlukene.
I-positioner yokushisela yokulungisa ukuphakama empeleni ene-axis ezintathu, eyodwa iwukuzungeza ngesivinini esilungisekayo. Enye iwukuthambekela, i-engeli yokuthambekela ingaba yi-0-135 degrees esiphezulu. I-axis yokugcina iwukuthambekela kokuphakama okuqondile.
Ngesikhathi sokushisela, isivinini sokujika itafula siyalungiseka, singalungisa kancane noma ngokushesha njengoba besidinga. Isiqondiso sokujikeleza singalawulwa nge-pedal yezinyawo, okulula kakhulu kubasebenzi ngesikhathi sokushisela.
Ama-chuck okushisela okuxhumanisa imihlathi emithathu ayatholakala futhi ngama-diameter ahlukene amapayipi, i-Weldsuccess izofaka ama-chuck okushisela eselungele ukulethwa. Lapho umsebenzisi wokugcina ethola umthwalo, angawusebenzisa ngqo.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | I-AHVPE-1 |
| Umthamo Wokujika | Umkhawulo ophezulu ongu-1000kg |
| Ububanzi bethebula | 1000 mm |
| Ukulungiswa kokuphakama kwesikhungo | Isandla ngebhawodi / i-Hydraulic |
| Injini yokujikeleza | 0.75 kw |
| Isivinini sokuzungezisa | 0.05-0.5 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekela | 1.1 kw |
| Isivinini sokuthambekela | 0.67 ngomzuzu |
| I-engeli yokuthambekela | 0~90°/ 0~120°degree |
| Ibanga eliphezulu kakhulu eliphakathi nendawo | 150 mm |
| Ibanga eliphezulu lamandla adonsela phansi | 100 mm |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula lokulawula kude elingu-8m |
| Izinketho | I-chuck yokushisela |
| Ithebula elivundlile | |
| I-positioner ye-hydraulic ene-axis ezintathu |
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
Kwebhizinisi lamazwe ngamazwe, i-Weldsuccess isebenzisa yonke imikhiqizo yezingxenye ezisele edumile ukuqinisekisa ukuthi ama-welding rotators ahlala isikhathi eside. Ngisho nezingxenye ezisele ziphukile ngemva kweminyaka eminingi, umsebenzisi wokugcina angazishintsha kalula izingxenye ezisele emakethe yendawo.
1. I-frequency changer ivela ku-Damfoss brand.
2. Imoto ivela ku-Invertek noma ku-ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ngokuvamile i-welding positioner enebhokisi lokulawula ngesandla kanye ne-foot switch.
2.Ibhokisi elilodwa lesandla, isisebenzi singalawula imisebenzi ye-Rotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop, futhi sibe nesibonisi sejubane lokujikeleza kanye nezibani zamandla.
3. Lonke ikhabhinethi kagesi ye-welding positioner eyenziwe yi-Weldsuccess Ltd uqobo. Izinto eziyinhloko zikagesi zivela ku-Schneider.
4. Ngezinye izikhathi besisenza i-welding positioner ene-PLC control kanye nama-RV gearbox, okungase kusetshenziswe nerobhothi.
✧ Intuthuko Yokukhiqiza
I-WELDSUCCESS njengomkhiqizi, sikhiqiza ama-rotator okushisela kusukela ekusikeni kwamapuleti ensimbi okuqala, ukushisela, ukwelashwa ngomshini, imigodi yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupenda kanye nokuhlolwa kokugcina.
Ngale ndlela, sizolawula yonke inqubo yokukhiqiza engaphansi kohlelo lwethu lokuphatha ikhwalithi lwe-ISO 9001:2015. Futhi siqinisekise ukuthi amakhasimende ethu azothola imikhiqizo esezingeni eliphezulu.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini








