Izikhuseli Zokushisela Ezizenzakalelayo Zepayipi Ezingama-3000kg Ezinebhokisi Lokulawula Isandla Nephedali Yezinyawo
✧ Isingeniso
1. I-positioner yokushisela i-elbow yakhiwe kakhulu ngeyunithi ejikelezayo yetafula elisebenzayo kanye neyunithi yokuthambekela kanye nohlelo lokulawula kagesi.
2. Ngokuthambekisa nokujikeleza ngenjini, i-positioner yokushisela indololwane ingenza umsebenzi ube yindawo yokusebenza efanele.
3. Ukujikeleza kwetafula lokusebenzela kulawulwa ukuguqulwa kwemvamisa engenazinyathelo ukuze kufezwe isivinini sokushisela esingcono kakhulu.
4. Ukusebenzisa ibhokisi lokulawula kude ukuze kufezwe ukusebenza okude kwetafula lomsebenzi, kungaxhumana nemishini yokusebenza ukuze kufezwe ukusebenza kokuxhumana.
5. Beka eceleni isikhombimsebenzisi ukuze kufezwe umsebenzi wokuxhumanisa ne-manipulator kanye nomshini wokushisela othomathikhi olengisiwe ukuze kufezwe isikhungo sokushisela othomathikhi.
6. Imboni yesicelo ehlanganisa isitsha sokucindezela, i-metallurgy, amandla kagesi, imboni yamakhemikhali, isakhiwo semishini nesensimbi.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | I-AHVPE-3 |
| Umthamo Wokujika | Umkhawulo ophezulu wama-3000kg |
| Ububanzi bethebula | 1400 mm |
| Ukulungiswa kokuphakama kwesikhungo | Isandla ngebhawodi / i-Hydraulic |
| Injini yokujikeleza | 1.1 kw |
| Isivinini sokuzungezisa | 0.05-0.5 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekela | 2.2 kw |
| Isivinini sokuthambekela | 0.23 ngomzuzu |
| I-engeli yokuthambekela | 0~90°/ 0~120°degree |
| Ibanga eliphezulu kakhulu eliphakathi nendawo | 200 mm |
| Ibanga eliphezulu lamandla adonsela phansi | 200 mm |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Umbala | Kwenziwe ngezifiso |
| Iwaranti | Unyaka owodwa |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula lokulawula kude elingu-8m |
| Izinketho | I-chuck yokushisela |
| Ithebula elivundlile | |
| I-positioner ye-hydraulic ene-axis ezintathu |
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
Kwebhizinisi lamazwe ngamazwe, i-Weldsuccess isebenzisa yonke imikhiqizo yezingxenye ezisele edumile ukuqinisekisa ukuthi ama-welding rotators ahlala isikhathi eside. Ngisho nezingxenye ezisele ziphukile ngemva kweminyaka eminingi, umsebenzisi wokugcina angazishintsha kalula izingxenye ezisele emakethe yendawo.
1. I-frequency changer ivela ku-Damfoss brand.
2. Imoto ivela ku-Invertek noma ku-ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ngokuvamile i-welding positioner enebhokisi lokulawula ngesandla kanye ne-foot switch.
2.Ibhokisi elilodwa lesandla, isisebenzi singalawula imisebenzi ye-Rotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop, futhi sibe nesibonisi sejubane lokujikeleza kanye nezibani zamandla.
3. Lonke ikhabhinethi kagesi ye-welding positioner eyenziwe yi-Weldsuccess Ltd uqobo. Izinto eziyinhloko zikagesi zivela ku-Schneider.
4. Ngezinye izikhathi besisenza i-welding positioner ene-PLC control kanye nama-RV gearbox, okungase kusetshenziswe nerobhothi.
✧ Intuthuko Yokukhiqiza
I-WELDSUCCESS njengomkhiqizi, sikhiqiza ama-rotator okushisela kusukela ekusikeni kwamapuleti ensimbi okuqala, ukushisela, ukwelashwa ngomshini, imigodi yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupenda kanye nokuhlolwa kokugcina.
Ngale ndlela, sizolawula yonke inqubo yokukhiqiza engaphansi kohlelo lwethu lokuphatha ikhwalithi lwe-ISO 9001:2015. Futhi siqinisekise ukuthi amakhasimende ethu azothola imikhiqizo esezingeni eliphezulu.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini










