Ama-Roller Welding Pipe Rotator angu-300T aqinile ahambisana nokulungiswa kwebholithi
✧ Isingeniso
1. I-rotator evamile iqukethe iyunithi eyodwa ye-drive rotator enenjini, iyunithi eyodwa yokujika engena-idler, isisekelo sohlaka lwensimbi, kanye nohlelo lokulawula kagesi.
2. Yonke iyunithi yokushayela kanye neyokungasebenzi enamasondo e-PU roller, izoqinisekisa ukuthi isetshenziswa isikhathi eside.
3. Amasondo e-roller ezinto zensimbi ayatholakala uma ucela okukhethekile.
4. Wonke amasondo e-PU noma isondo lensimbi azolungiswa ngamabhawodi ebanga elingu-12.9 ngesisekelo.
5. Ibhokisi lokulawula ngesandla elikude elinomsebenzi wokujika phambili, ukujika emuva, ukubonisa isivinini sokujika, ukumisa okwesikhashana, ukumisa nge-E kanye nokusetha kabusha.
6. Ngala ma-roller okushisela asebenza kanzima, siphinde sinikeze ibhokisi lokulawula ngesandla elingenantambo eliyisamukeli sesignali sebanga elingamamitha angu-30.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | Irola Yokushisela ye-CR-300 |
| Umthamo Wokujika | Umkhawulo wamathani angu-300 |
| Ukulayisha Umthamo-Idrayivu | Umkhawulo wamathani angu-150 |
| Ukulayisha Umthamo-Ukungasebenzi | Umkhawulo wamathani angu-150 |
| Usayizi wesitsha | 1000~6000mm |
| Lungisa Indlela | Ukulungiswa kwebholthi |
| Amandla Okujikeleza Kwemoto | 2*5.5 KW |
| Isivinini Sokujikeleza | 100-1000mm/min |
| Ukulawula isivinini | Umshayeli wemvamisa eguquguqukayo |
| Amasondo ajikelezayo | Izinto Zensimbi |
| Usayizi werola | Ø700*300mm |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula lokulawula kude elingamamitha ayi-15 |
| Umbala | Kwenziwe ngezifiso |
| Iwaranti | Unyaka owodwa |
| Isitifiketi | CE |
✧ Isici
1. Umkhiqizo wamarola okushisela amapayipi unezinhlobo ezilandelayo ezahlukene, isibonelo, ukuzilungisa, okulungisekayo, imoto, ukuthambekela kanye nezinhlobo ezilwa nokukhukhuleka.
2. Isitendi samaroli okushisela amapayipi avamile ahambisanayo siyakwazi ukusebenzisa ububanzi obuhlukahlukene bomsebenzi, ngokulungisa ibanga eliphakathi lamaroli, ngezimbobo zezikulufo ezigciniwe noma isikulufo se-lead.
3.Kuya ngesicelo esihlukile, ubuso be-roller bunezinhlobo ezintathu, i-PU/IRABHU/ISONDO LENSIMBI.
4. Ama-roller okushisela amapayipi asetshenziswa kakhulu ekushiseni amapayipi, ukupholisha ama-tank rolls, ukupenda ama-roller okujika kanye nokuhlanganiswa kwama-tank roll rolls egobolondo le-cylindrical roller.
5. Umshini wokujikijela ipayipi ojika i-roller ungalawula ngokuhlanganyela nezinye izinto zokusebenza.
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
1. I-Variable Frequency Drive ivela ku-Danfoss / Schneider brand.
2. Ama-Rotation kanye ne-tilring Motors ayi-Invertek / ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
Zonke izingxenye ezisele zingashintshwa kalula emakethe yendawo yomsebenzisi wokugcina.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula lesandla esikude elinombukiso wesivinini sokujika, Ukujika phambili, Ukujika emuva, Ukujika phezulu, Ukujika phansi, Izibani zikagesi kanye nemisebenzi yokuma okuphuthumayo.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
4. Siphinde sengeze inkinobho eyodwa yokumisa isimo esiphuthumayo ohlangothini lomzimba womshini, lokhu kuzoqinisekisa ukuthi umsebenzi ungawumisa umshini okokuqala uma kwenzeka ingozi.
5. Lonke uhlelo lwethu lokulawula oluvunyelwe yi-CE emakethe yaseYurophu.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini











