Amarola Okushisela Amapayipi Okulungiswa Kwebholithi le-CR-40
✧ Isingeniso
1. Idrayivu eyodwa kanye ne-idler eyodwa zihlanganiswe ndawonye.
2. Ukulawula ngesandla okukude kanye nokulawula iphedali yezinyawo.
3. Ukulungiswa kwebholdi kwemikhumbi ehlukene yobubanzi.
4. Isivinini esingaguquki sengxenye eqhutshwayo esingenazinyathelo.
5. Isivinini sokujikeleza sedrayivu ekufundeni kwedijithali.
6. Izingxenye ze-elekthronikhi zezinga eliphezulu ezivela ku-Schneider.
7.100% okusha okuvela kumkhiqizi wokuqala
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | Irola Yokushisela ye-CR-40 |
| Umthamo Wokujika | Ubuningi bamathani angu-40 |
| Ukulayisha Umthamo-Idrayivu | Ubuningi bamathani angu-20 |
| Ukulayisha Umthamo-Ukungasebenzi | Ubuningi bamathani angu-20 |
| Usayizi wesitsha | 500~4500mm |
| Lungisa Indlela | Ukulungiswa kwebholthi |
| Amandla Okujikeleza Kwemoto | 2*1.5 KW |
| Isivinini Sokujikeleza | 100-1000mm/min |
| Ukulawula isivinini | Umshayeli wemvamisa eguquguqukayo |
| Amasondo ajikelezayo | Izinto Zensimbi |
| Usayizi werola | Ø500*200mm |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula lokulawula kude elingamamitha ayi-15 |
| Umbala | Kwenziwe ngezifiso |
| Iwaranti | Unyaka owodwa |
| Isitifiketi | CE |
✧ Isici
1. Indawo ye-Roller elungisekayo iyasiza kakhulu ekulungiseni ama-roller phakathi komzimba oyinhloko ukuze ama-roller anobubanzi obuhlukene akwazi ukulungiswa phezu kwama-roller afanayo ngaphandle kokuthenga enye i-roller yepayipi enosayizi.
2. Kwenziwe ukuhlaziywa kokucindezeleka emzimbeni oqinile ukuze kuhlolwe amandla omthwalo wohlaka lapho isisindo samapayipi sincike khona.
3. Ama-roller e-polyurethane asetshenziswa kulo mkhiqizo ngoba ama-roller e-polyurethane amelana nesisindo futhi angavikela ubuso bamapayipi ekukhuhlekeni ngenkathi egingqika.
4. Indlela yokubopha iphini isetshenziselwa ukubopha ama-roller e-polyurethane ohlakeni oluyinhloko.
5. Isitendi esilungisekayo sisetshenziselwa ukulungisa ukuphakama kohlaka oluqinile ngokwesidingo kanye nesidingo sokushisela ipayipi kanye nangokwezinga lokunethezeka lomshiseli ukuze sikwazi ukunikeza ukuqina okuphezulu.
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
1. I-Variable Frequency Drive ivela ku-Danfoss / Schneider brand.
2. Ama-Rotation kanye ne-tilring Motors ayi-Invertek / ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
Zonke izingxenye ezisele zingashintshwa kalula emakethe yendawo yomsebenzisi wokugcina.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula lesandla esikude elinombukiso wesivinini sokujika, Ukujika phambili, Ukujika emuva, Ukujika phezulu, Ukujika phansi, Izibani zikagesi kanye nemisebenzi yokuma okuphuthumayo.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
4. Siphinde sengeze inkinobho eyodwa yokumisa isimo esiphuthumayo ohlangothini lomzimba womshini, lokhu kuzoqinisekisa ukuthi umsebenzi ungawumisa umshini okokuqala uma kwenzeka ingozi.
5. Lonke uhlelo lwethu lokulawula oluvunyelwe yi-CE emakethe yaseYurophu.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini










