I-Welding Positioner enamathani amabili, i-2 Axis
✧ Isingeniso
.Isivikelo sethu sokushisela esine-3 jaw chuck sizoba usizo kakhulu ekushiseleni amapayipi nama-flange.
2. I-2Ton load capacity welding positioner tilting angle normalll ingamadigri angu-0-90, futhi ngokwesicelo sekhasimende, ingaba ngamadigri angu-0-135.
3. Ngetafula elinobubanzi obungu-1300mm, isivinini sokujikeleza sizoba ngu-0.12-1.2 rpm, isivinini sokujikeleza sizoba ngokufundwa kwedijithali futhi singalungiseka ebhokisini lokulawula ngesandla esikude ngokwezidingo zokushisela.
4. Iswishi ye-pedal yenyawo elilodwa ihlinzekwa ndawonye ukulawula indlela yokujikeleza yokushisela ngesandla ngezinye izikhathi.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | I-VPE-2 |
| Umthamo Wokujika | Umkhawulo ophezulu wama-2000kg |
| Ububanzi bethebula | 1200 mm |
| Injini yokujikeleza | 1.1 kw |
| Isivinini sokuzungezisa | 0.05-0.5 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekela | 1.5 kw |
| Isivinini sokuthambekela | 0.67 ngomzuzu |
| I-engeli yokuthambekela | 0~90°/ 0~120°degree |
| Ibanga eliphezulu kakhulu eliphakathi nendawo | 150 mm |
| Ibanga eliphezulu lamandla adonsela phansi | 100 mm |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula lokulawula kude elingu-8m |
| Izinketho | I-chuck yokushisela |
| Ithebula elivundlile | |
| I-positioner ye-hydraulic ene-axis ezintathu |
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
1. Ukuze ulawule isivinini sokujikeleza, idrayivu yemvamisa eguquguqukayo iyi-Danfoss brand.
2. Injini yokujikeleza nokuthambekela ivela ku-Invertek ngemvume ephelele ye-CE.
3. Izakhi zikagesi zokulawula zivela kuSchneider.
4. Zonke izingxenye ezisele zingashintshwa kalula kumsebenzisi wokugcina emakethe yakhe yasendaweni.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula ngesandla elinombukiso wesivinini sokujika, Ukujika phambili, Ukujika emuva, Ukujika phezulu, Ukujika phansi, Izibani zikagesi kanye nemisebenzi yokuma okuphuthumayo.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
✧ Intuthuko Yokukhiqiza
I-WELDSUCCESS njengomkhiqizi, sikhiqiza indawo yokushisela kusukela ekusikeni kwamapuleti ensimbi okuqala, ukushisela, ukwelashwa ngomshini, imigodi yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupenda kanye nokuhlolwa kokugcina.
Ngale ndlela, sizolawula yonke inqubo yokukhiqiza engaphansi kohlelo lwethu lokuphatha ikhwalithi lwe-ISO 9001:2015. Futhi siqinisekise ukuthi amakhasimende ethu azothola imikhiqizo esezingeni eliphezulu.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini




