I-Welding Positioner engu-100kg kanye no-1000kg
✧ Isingeniso
I-welding positioner engu-100kg iyithuluzi elisetshenziswa emisebenzini yokushisela ukubeka nokujikeleza izingxenye zomsebenzi ezinesisindo esingafika kumakhilogremu ayi-100.
I-welding positioner engu-1000kg iyithuluzi elisetshenziswa emisebenzini yokushisela ukubeka nokujikeleza izingxenye zomsebenzi ezinesisindo esifinyelela ku-1-t0n (1,000 kg).
Ukusebenzisa i-welding positioner yaleli khono kuthuthukisa ukusebenza kahle kanye nokunemba kwemisebenzi yokushisela. Kuhlinzeka ngeplatifomu ezinzile yokubeka indawo yokusebenza, okuvumela abashiseli ukuthi basebenze kusuka ema-engeli amaningi futhi bafinyelele ikhwalithi yokushisela ehambisanayo.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | I-VPE-1 |
| Umthamo Wokujika | Umkhawulo ophezulu ongu-1000kg |
| Ububanzi bethebula | 1000 mm |
| Injini yokujikeleza | 0.75 kw |
| Isivinini sokuzungezisa | 0.05-0.5 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekela | 1.1 kw |
| Isivinini sokuthambekela | 0.67 ngomzuzu |
| I-engeli yokuthambekela | 0~90°/ 0~120°degree |
| Ibanga eliphezulu kakhulu eliphakathi nendawo | 150 mm |
| Ibanga eliphezulu lamandla adonsela phansi | 100 mm |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula lokulawula kude elingu-8m |
| Izinketho | I-chuck yokushisela |
| Ithebula elivundlile | |
| I-positioner ye-hydraulic ene-axis ezintathu |
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
Kwebhizinisi lamazwe ngamazwe, i-Weldsuccess isebenzisa yonke imikhiqizo yezingxenye ezisele edumile ukuqinisekisa ukuthi ama-welding rotators ahlala isikhathi eside. Ngisho nezingxenye ezisele ziphukile ngemva kweminyaka eminingi, umsebenzisi wokugcina angazishintsha kalula izingxenye ezisele emakethe yendawo.
1. I-frequency changer ivela ku-Damfoss brand.
2. Imoto ivela ku-Invertek noma ku-ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula ngesandla elinombukiso wesivinini sokujika, Ukujika phambili, Ukujika emuva, Ukujika phezulu, Ukujika phansi, Izibani zikagesi kanye nemisebenzi yokuma okuphuthumayo.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
✧ Intuthuko Yokukhiqiza
I-WELDSUCCESS njengomkhiqizi, sikhiqiza indawo yokushisela kusukela ekusikeni kwamapuleti ensimbi okuqala, ukushisela, ukwelashwa ngomshini, imigodi yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupenda kanye nokuhlolwa kokugcina.
Ngale ndlela, sizolawula yonke inqubo yokukhiqiza engaphansi kohlelo lwethu lokuphatha ikhwalithi lwe-ISO 9001:2015. Futhi siqinisekise ukuthi amakhasimende ethu azothola imikhiqizo esezingeni eliphezulu.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini





