I-CR- 800T I-Welding Roller Ejwayelekile Yesinqe Sepayipi Esinokulungiswa Kwebholidi
✧ Isingeniso
1. Ama-rotator ethu okushisela amapayipi ahlanganisa i-roller eyodwa kanye ne-roller eyodwa ye-idler ndawonye njengesethi eyodwa ethengiswayo.
2. Isivinini sethu sokujikeleza idrayivu yokulungisa ama-tank rolls sisekufundweni kwedijithali.
Izingxenye ze-elekthronikhi ze-3.Izinga eliphezulu ezivela ku-Schneider ukuqinisekisa isikhathi eside sokusebenzisa impilo
4. Ukulawula ngesandla okukude, ukulawula ngesandla kwerediyo kanye nokulawula iphedali yezinyawo konke kuyatholakala.
5.100% okusha okuvela kumkhiqizi wokuqala
6. Uma ubude bepayipi lakho elilodwa bungaphezu kwamamitha angu-8, siphakamisa ukuthi ukhethe i-drive roller eyodwa kanye nama-roller amabili angasebenzi ozowasekela.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | Irola Yokushisela ye-CR-800 |
| Umthamo Wokujika | Ubuningi bamathani angu-800 |
| Ukulayisha Umthamo-Idrayivu | Umkhawulo wamathani angu-400 |
| Ukulayisha Umthamo-Ukungasebenzi | Umkhawulo wamathani angu-400 |
| Usayizi wesitsha | 1200~8500mm |
| Lungisa Indlela | Ukulungiswa kwebholthi |
| Amandla Okujikeleza Kwemoto | 2*15 KW |
| Isivinini Sokujikeleza | 100-1000mm/min |
| Ukulawula isivinini | Umshayeli wemvamisa eguquguqukayo |
| Amasondo ajikelezayo | Izinto Zensimbi |
| Usayizi werola | Ø800*400mm |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Ikhebula lokulawula kude elingamamitha ayi-15 |
| Umbala | Kwenziwe ngezifiso |
| Iwaranti | Unyaka owodwa |
| Isitifiketi | CE |
✧ Isici
1. Umkhiqizo wamarola okushisela amapayipi unezinhlobo ezilandelayo ezahlukene, isibonelo, ukuzilungisa, okulungisekayo, imoto, ukuthambekela kanye nezinhlobo ezilwa nokukhukhuleka.
2. Isitendi samaroli okushisela amapayipi avamile ahambisanayo siyakwazi ukusebenzisa ububanzi obuhlukahlukene bomsebenzi, ngokulungisa ibanga eliphakathi lamaroli, ngezimbobo zezikulufo ezigciniwe noma isikulufo se-lead.
3.Kuya ngesicelo esihlukile, ubuso be-roller bunezinhlobo ezintathu, i-PU/IRABHU/ISONDO LENSIMBI.
4. Ama-roller okushisela amapayipi asetshenziswa kakhulu ekushiseni amapayipi, ukupholisha ama-tank rolls, ukupenda ama-roller okujika kanye nokuhlanganiswa kwama-tank roll rolls egobolondo le-cylindrical roller.
5. Umshini wokujikijela ipayipi ojika i-roller ungalawula ngokuhlanganyela nezinye izinto zokusebenza.
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
1. I-Variable Frequency Drive ivela ku-Danfoss / Schneider brand.
2. Ama-Rotation kanye ne-tilring Motors ayi-Invertek / ABB brand.
3. Izinto zikagesi ziwuphawu lukaSchneider.
Zonke izingxenye ezisele zingashintshwa kalula emakethe yendawo yomsebenzisi wokugcina.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ibhokisi lokulawula lesandla esikude elinombukiso wesivinini sokujika, Ukujika phambili, Ukujika emuva, Ukujika phezulu, Ukujika phansi, Izibani zikagesi kanye nemisebenzi yokuma okuphuthumayo.
2. Ikhabhinethi enkulu kagesi eneswishi kagesi, Izibani Zamandla, I-Alarm, Imisebenzi Yokusetha Kabusha kanye nemisebenzi Yokuma Eziphuthumayo.
3. Iphedali yezinyawo ukulawula indlela yokujikeleza.
4. Siphinde sengeze inkinobho eyodwa yokumisa isimo esiphuthumayo ohlangothini lomzimba womshini, lokhu kuzoqinisekisa ukuthi umsebenzi ungawumisa umshini okokuqala uma kwenzeka ingozi.
5. Lonke uhlelo lwethu lokulawula oluvunyelwe yi-CE emakethe yaseYurophu.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini










