I-3030 Column Boom ene-Camera Monitor kanye ne-Laser Pointer
✧ Isingeniso
I-Welding column boom manipulator yemikhumbi yokucindezela, i-wind tower kanye namathangi kawoyela ukushisela umthungo. I-Weldsuccess Ltd inikeza i-welding column boom ephelele ngomthombo wamandla wokuqala we-SAW waseShayina noma waseLincoln USA ohlanganisiwe. Umthombo wamandla ungaba ucingo olulodwa noma izintambo ezihlanganisiwe ze-Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 kanye ne-Lincoln AC / DC – 1000 ezine-NA-3, NA-5 kanye ne-Max-10 noma i-Max-19 contoller.
I-boom yekholomu enezingxenye ezisele ongazikhethela ze-laser pointer, i-camera monitor kanye ne-flux recovery system. Uhlelo oluphelele lokushisela luzokwenza kube lula kakhulu ukushisela ithangi ngaphakathi komthungo kanye nangaphandle komthungo.
1. I-Welding column boom isetshenziswa kabanzi ekushiseni umoya, emikhunjini yokucindezela kanye namathangi angaphandle nangaphakathi okushiseni okude noma ukushiseni kwe-girth. Kuzokwenza ukushiseni okuzenzakalelayo uma kusetshenziswa kanye nohlelo lwethu lwe-welding rotators.
2. Ukusebenzisa kanye nama-welding positioners kuzoba lula kakhulu ekushiseleni ama-flange.
3. Ngokuya ngobude bezingcezu zomsebenzi, senza futhi i-boom yekholomu ngesisekelo samasondo okuhamba. Ngakho-ke iyatholakala futhi ekushiseleni ukushisela umthungo omude we-longitudinal.
4. Ebhomeni yekholomu yokushisela, singafaka umthombo wamandla we-MIG, umthombo wamandla we-SAW kanye nomthombo wamandla we-AC/DC tandem.
5. Uhlelo lwe-welding column boom luphakanyiswa nge-double link chain. Luphinde lube nohlelo oluvimbela ukuwa ukuqinisekisa ukuphepha kokusebenzisa ngisho ne-chain ephukile.
6. Umshini wokubuyisa i-Flux, i-welding camera monitor kanye ne-laser pointer konke kuyatholakala ukuze kufezwe ukushisela okuzenzakalelayo. Ungasithumelela i-imeyili ukuze uthole ividiyo esebenzayo.
✧ Imininingwane Eyinhloko
| Imodeli | MD 3030 C&B |
| Umthamo womthwalo wokugcina we-boom | 250kg |
| Ukuhamba kwe-boom okuqondile | 3000 mm |
| Isivinini se-boom esiqondile | 1100 mm/min |
| Ukuhamba kwe-boom okuvundlile | 3000 mm |
| Isivinini se-boon esivundlile | 175-1750 mm/min VFD |
| Isilayidi esiphambeneyo se-boom end | Injini engu-150*150 mm |
| Ukujikeleza | ±180° Ngesandla ngokukhiya |
| Indlela yokuhamba | Ukuhamba ngezimoto |
| I-voltage | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Uhlelo lokulawula | Isilawuli kude ikhebula le-10m |
| Umbala | I-RAL 3003 RED+9005 Black |
| Izinketho-1 | Isikhombi se-laser |
| Izinketho -2 | Isikrini sekhamera |
| Izinketho-3 | Umshini wokubuyisa i-Flux |
✧ Uhlobo Lwezingxenye Ezisele
1. I-column lift brake motor kanye ne-boom variable frequency motor ivela ku-Invertek ngemvume ephelele ye-CE.
2. I-Variable Frequency Driver ivela ku-Schneider noma ku-Danfoss, ngemvume ye-CE kanye ne-UL.
3. Zonke izingxenye ze-boom zekholomu yokushisela zingashintshwa kalula uma ingozi iphukile eminyakeni embalwa kamuva emakethe yendawo yomsebenzisi wokugcina.
✧ Uhlelo Lokulawula
1. Ilifti ye-column boom enesistimu yokulwa nokuwa ukuqinisekisa ukuphepha okusebenzayo. Wonke ama-column boom ahlole uhlelo lwe-anti-falling ngaphambi kokulethwa kumsebenzisi wokugcina.
2. Inqola yokuhamba nayo inesixhumi sokuphepha sokuhamba ezitimeleni ndawonye ukuqinisekisa ukuthi ukuhamba akuwi.
3. Ikholomu ngayinye iqhuma yonke ngeplatifomu yomthombo wamandla.
4. Umshini wokubuyisa i-Flux kanye nomthombo wamandla kungahlanganiswa ndawonye.
5. I-boom yekholomu enebhokisi elilodwa lokulawula elikude lokulawula i-boom phezulu / phansi / iya phambili nangemuva bese ihamba phambili nangemuva.
6. Uma i-boom yekholomu enomthombo wamandla we-SAW ihlanganisiwe, ibhokisi lesandla elikude linomsebenzi wokuqala kokushisela, ukuma kokushisela, ukuphakelwa kwentambo kanye nokubuyela emuva kwentambo njll.
✧ Amaphrojekthi Angaphambilini
I-WELDSUCCESS njengomkhiqizi, sikhiqiza i-boom yekholomu yokushisela kusukela ekusikeni kwamapuleti ensimbi okuqala, ukushisela, ukwelashwa ngomshini, imigodi yokubhoboza, ukuhlanganiswa, ukupenda kanye nokuhlolwa kokugcina.
Ngale ndlela, sizolawula yonke inqubo yokukhiqiza engaphansi kohlelo lwethu lokuphatha ikhwalithi lwe-ISO 9001:2015. Futhi siqinisekise ukuthi amakhasimende ethu azothola imikhiqizo esezingeni eliphezulu.








